Změny

Přejít na: navigace, hledání
bez shrnutí editace
==Rady na začátek==
===Osobní výběr===
* máme vystaveno např. v Praze cca 50 židlí. Když přijde človíček, tak mu většinou vyhovuje 1-2 z nich a to VĚTŠINOU úplně jiné, než si vybral na webu. Z toho plyne, ''JE BEZPODMÍNEČNĚ NUTNÉ SI ŽIDLI [http://www.m1.cz/1-kontakt-praha.htm OSOBNĚ VYZKOUŠET]! Věříme tomu, ze 99% lidiček, co si objednali někde židli bez vyzkoušení, s ní dnes nejsou spokojeni, nebo alespoň netuší, že s jinou by byli mnohem spokojenější... Až 60% našich zákazníků k nám přišli na doporučení svých známých a to by samozřejmě nefungovalo, kdybychom je nepřesvědčili vyzkoušet si židli osobně a tím zaručit, že s ní bude spokojen.
* existují sice "UNIVERZÁLNÍ" židle (použitelné pro vybavení celých pater kanceláří), které vyhovují víceméně všem běžným postavám, ale většinou pro každého jednotlivce existují židle jiné, mnohem vhodnější - týká se to především "počítačových maniaků", kteří tráví u PC většinu života a nechtějí se moc hýbat
* doporučujeme židle zkoušet u stolu - na všech našich showroomech je to zajištěto, ale není to v ČR zatím zvykem, nestyďte se proto (umožníme Vám i několikahodinové zkoušení bez asistence prodavače)
307
editací

Navigační menu