SYSTÉM Sedět - Ležet - Stát

Z Ergonomická encyklopedie - M1 Aréna
Verze z 8. 4. 2010, 17:23, kterou vytvořil M1 (diskuse | příspěvky) (Založena nová stránka: Znáte lepší řešení pro prodloužení životaschopnosti páteře a vůbec celého těla těch chudáků, kteří musí trávit u PC 12 a více hodin denně? <table bor…)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání

Znáte lepší řešení pro prodloužení životaschopnosti páteře a vůbec celého těla těch chudáků, kteří musí trávit u PC 12 a více hodin denně?

Sedet.jpg
Sedět

Lezet.jpg
Ležet

Stat.jpg
Stát

Popis a funkce

ER drzak klavesnice schema-1-.gif

Výsuv na klávesnici a myš

Velká deska pro klávesnici je na otočném rameni zasunutém do kolejnice, která je připevněna šrouby na spodní straně desky stolu. Deska má rozměry 69 cm x 27 cm, což umožnuje umístění jakékoliv klávesnice a myši. Po straně desky na každém rohu jsou otvory pro připevnění kruhové podložné desky pro myš. Čep ramene umožňuje horizontální otáčení celého mechanismu v rozsahu 360°, desku lze zasunout celou pod stůl. Klávesnicová deska je výškově nastavitelná v rozmezí 18 cm, úhel nastavení od horizontály činí 0° až -15°. Naše firma nabízí úpravu na 7,5° až -7,5°. Pružinový systém v rameni umožňuje velmi snadné ovládání mechanismu, aretace zvolené polohy (úhlu od horizontály) se děje pouze jedním ovladačem (výška se aretuje automaticky).

ER drzak klavesnice deska 500-1-.jpg

Velká základní deska č. 500 - 69 cm šířka x 27 cm hloubka Dost velká pro klávesnici a myš. Opěra zápěstí se skládá z dlouhé a krátké části, které lze zaměnit, případně odstranit, jde tak přizpůsobit pro používání myši na pravé či levé straně (na fotografii chybí krátká část vpravo).

Mechanismus klávesnice provedení 5G (má všechny výhody ze 4G a navic má větší vertikální rozsah)

Další popis připravujeme...

Externí odkazy